Збірна Аргентини переграла Нідерланди у серії пенальті в 1/4 фіналу ЧС-2022

Джерело - Чемпіон.

У матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини святкувала перемогу над Нідерландами.

На 35-ій хвилині матчу Моліна отримав у штрафному майданчику точну передачу від Мессі та переграв голкіпера результативним ударом у лівий кут воріт - 1:0.

У середині другого тайму матчу Мессі небезпечно пробивав - м'яч пролетів трішки вище перекладини.

А на 73-ій хвилині Дамфріс виконав підніжку гравцю Аргентини і рефері Антоніо Матеу Лаос зафіксував порушення правил. Аргентина отримала можливість пробити пенальті - його реалізував Мессі, подвоївши рахунок. На 83-ій хвилині матчу збірна Нідерландів один гол відіграла - відзначився Вергхорст.

На 11-ій компенсованій хвилині збірна Нідерландів зрівняла рахунок (відзначився Вергхорст, який оформив дубль) та перевела гру у додатковий час.

У додаткових таймах забитих голів не було. Переможець матчу був визначений у серії пенальті - перемогу здобула збірна Аргентини, яка стала другим півфіналістом турніру. У матчі 1/2 фіналу, який відбудеться 13 грудня, Аргентина зіграє з Хорватією, яка раніше у серії пенальті здолала Бразилію.

Чемпіонат світу з футболу ФІФА 2022
1/4 фіналу
9 грудня, 2022 рік

Нідерланди - Аргентина 2:2 (пен 3:4) (0:1, 2:1, 0:0, 0:0)

Голи: 0:1 - 35 Моліна, 0:2 - 73 Мессі (пен),1:2 - 83 Вергхорст, 2:2 - 90+11 Вергхорст