Українські сестри-близнючки написали пісню в укритті під час ракетної атаки
Українські сестри-близнючки написали пісню в укритті під час ракетної атаки

Українські сестри-близнючки написали пісню в укритті під час ракетної атаки

Український гурт STEPOVI написав пісню під вибухами ракет. 

Гурт STEPOVI презентує трек «Леле», що увійде до нового альбому. Сестри написали пісню в укритті без світла та зв’язку. «Музика завжди нас заспокоює, допомогає викласти всі переживання. Ми чули вибухи згори, але коли ми разом — нам не страшно», — розповідає участниця гурту Олена Степова.

Дівата кажуть, що у в низ дуже інтуїтивний підхід до творчості.

Гурт STEPOVI

Гурт STEPOVI

«Ми не вчилися музиці, подекуди наші пісні можуть звучати незвично, але ми вкладаємо в кожну пісню дуже багато. Натхення приходить завжди несподівано. Буває, що мелодія сниться.Тоді вже не можливо заснути — прокидаюся і роблю чернетку, щоб не загубити. Саме ця пісня народилася з відчуття. Ми сиділи в укритті і почали говорити про різне, роздумувати, згадувати ситуації з життя. Я сказала сестрі: «Якщо ми вже тут разом, і не знаємо, чи на довго, давай спробуємо щось написати. Скажи мені, яку хочеш емоцію».Ми поговорили і почали працювати. Аня відкрила нотатки,і писали текст, я почала створювати музику. Записували чернетки вокалу на диктофон», — розповідає дівчина.

Про що ця пісня? Вона про перше кохання. Часто ми зустрічаємо правильних людей у неправильний час Інколи докладаємо недостатньо зусиль для того, щоб зрозуміти один одного. Та саме цей досвід вчить нас, він робить нас тими, ким ми маємо бути. І наступного разу ми робимо усе по-іншому і любимо уже по-справжньому.

Послухати пісню можна за цим посиланням.

Джерело матеріала
loader
loader