24 марта, пятница
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
НАБУ підозрює депутата від «Слуги народу» Камельчука у недостовірному декларуванні: справу передали до суду
НАБУ підозрює депутата від «Слуги народу» Камельчука у недостовірному декларуванні: справу передали до суду

НАБУ підозрює депутата від «Слуги народу» Камельчука у недостовірному декларуванні: справу передали до суду

За даними правоохоронців, нардеп не задекларував квартиру на Печерську і не вказав про непогашений кредит на $48 тисяч.

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерували до суду справу за обвинуваченням проти чинного народного депутата України про внесення недостовірних даних до е-декларації. За інформацією ЗМІ, йдеться про представника «Слуги народу» Юрія Камельчука.

Як повідомляє НАБУ, слідство встановило, що нардеп був зобов'язаний, але не вніс до своєї декларації за 2020 рік відомості про квартиру на Печерську у Києві, яку орендував протягом двох років із жовтня 2019-го. Вартість квартири становить понад 3,6 млн грн.

Крім того, нардеп не зазначив дані про непогашений кредит перед банком на понад 48,8 тис. доларів США.

За словами НАБУ, розслідування розпочали на підставі обґрунтованого висновку Національного агентства з запобігання корупції. Дії депутата кваліфікували за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України

Ще 27 грудня 2022 року НАБУ і САП повідомили нардепу про підозру.

У повідомленнях НАБУ не вказано імені підозрюваного депутата, однак Суспільне з’ясувало, що підозру вручили нардепу фракції «Слуга народу» Юрію Камельчуку.

Цю інформацію він підтвердив у коментарі Суспільному. «Працюємо з адвокатами, я маю свою позицію, вони свою. Щоб не нашкодити слідству, більше коментарів не даємо», — сказав він тоді.

Раніше Юрій Камельчук відзначився в інформаційному просторі своєю різкою антивакцинаторською позицією. Зокрема, у грудні 2020 року в ефірі каналу «Наш» Камельчук заявив, що не довіряє «жодній вакцині у світі, особливо проти вигаданої хвороби COVID-19». Також він заявляв, що вакцина від COVID-19 може допомагати людям короткостроково «через їхні переконання», а ВООЗ нібито всіх вводить в оману. Як нардеп за допомогою своїх суперечливих заяв «увірвався в інформаційний простір країни», читайте тут. 

Камельчук був серед тих, кому найчастіше давали слово в етері телеканалу «FreeДом» у серпні та вересні минулого року.

Фото: Юрій Камельчук / фейсбук

 

Теги по теме
Слуга народу депутат САП
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны