24 марта, пятница
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Народну депутатку України Олену Хоменко обрано Віце-Президенткою ПАРЄ
Народну депутатку України Олену Хоменко обрано Віце-Президенткою ПАРЄ

Народну депутатку України Олену Хоменко обрано Віце-Президенткою ПАРЄ

КИЇВ. 23 січня. УНН. Представниця Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олена Хоменко увійде до складу БЮРО Асамблеї Ради Європи. Про це повідомила голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Марія Мезенцева, передає УНН.

Цитата

«Вітаємо Олену Хоменко, яку було обрано Віце-Президенткою ПАРЄ, 18 колег разом з Оленою були затверджені щойно. Олена увійде до складу БЮРО Асамблеї, яка формує порядок денний і впливає на багато рішень. Також вона буде очолювати засідання самого ПАРЄ в найближчий час», – написала Мезенцева.

Довідка

Хоменко народилася 7 грудня 1975 року у Бішкеку, Киргизстан. Закінчила економічний факультет Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «маркетинговий менеджмент». Отримала диплом з маркетингу Чартерного Інституту Маркетингу (Chartered Institute of Marketing, UK).

Нагадаємо

У Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) стартувала зимова сесія, буде проведено дебати щодо юридичних та пов’язаних з правами людини аспектів російської агресії проти України.

Теги по теме
депутат ПАСЕ
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом