6 мая, понедельник
"Інтер" у меншості сенсаційно програв середняку Серії А

"Нерадзуррі" не скористалися шансом вийти на друге місце в чемпіонаті.

Міланський "Інтер" несподівано поступився "Емполі" в домашньому матчі 19-го туру італійської Серії А – 0:1.

У першому таймі команди не забивали голів, але на 40-й хвилині господарі залишилися в меншості – Мілан Шкріньяр отримав дві жовті картки та достроково пішов з поля.

Після перерви гості реалізували чисельну більшість та вирвали перемогу. Вирішальний гол на 66-й хвилині забив 19-річний хавбек Томмазо Бальданці., який за дві хвилини до того вийшов на поле з лави запасних.

Огляд матчу

• "Інтер", маючи 37 очок, залишився на третьому місці в турнірній таблиці Серії А. "Нерадзуррі" не скористалися можливістю обійти "Мілан", який із 38 балами йде другим. "Емполі" з 25 пунктами підянвся на дев'яту позицію.
  • У наступному турі підопічні Сімоне Індзагі на виїзді гратимуть проти "Кремонезе", а тосканці приймуть "Торіно". Обидва матчі відбудуться 28 січня.

"Ювентус" у першому матчі Серії А після зняття 15 очок видав вогняну "перестрілку" з "Аталантою" (відео)

Розплата за фінансові махінації: "Ювентус" офіційно позбавили 15 очок у чемпіонаті Італії

Переписав історію ПСЖ: Мбаппе влаштував фантастичну гольову феєрію в Кубку Франції