Диванна тактика. Особливий секрет виховання дітей від Кейт Міддлтон
Диванна тактика. Особливий секрет виховання дітей від Кейт Міддлтон

Диванна тактика. Особливий секрет виховання дітей від Кейт Міддлтон

Багато батьків вважають прийом королівського подружжя зразком виховання нового покоління, і, як показує практика, зовсім не дарма.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Принц Джордж, принцеса Шарлотта і принц Луї схожі на всіх інших дітей свого віку – вони постійно намагаються затіяти гучну гру, порушивши домашні порядки, однак у батьків є свої хитрощі, які допомагають упоратися з малюками. Один із трюків герцога та герцогині, за визнанням інших батьків, чудово працює, коли ситуація виходить з-під контролю.

Замість системи покарань застосовується «диванна тактика»: «правопорушника» ведуть в іншу кімнату, щоб спокійно поговорити про те, що сталося. Про це пише The Sun: «Неслухняну дитину забирають з місця сварки чи руйнування, після чого з нею спокійно розмовляють або Кейт, або Вільям. Вони спокійно пояснюються, намічають наслідки, на дітей ніколи не кричать. Крик категорично заборонений і для дітей, і будь-який натяк на підвищення тонів усувається».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Кетрін неодноразово розповідала в пресі про батьківство. В одному з нещодавніх інтерв'ю Кейт зізналася, що іноді має материнську провину. За її словами, це почуття відчувають навіть ті мами, яким не доводиться поєднувати робочі обов'язки та піклування про дітей. Дружина принца Вільяма також зізналася, що іноді почувається винною через свої батьківські рішення. «Ви завжди нібито ставите під сумнів свої власні рішення, свої власні міркування тощо, і я думаю, що це починається з того моменту, коли у вас з'являється дитина», – сказала Кейт.

Варто зазначити, що поряд з новими віяннями у вихованні дітей, на кшталт турботи про психічне здоров'я та відмову від суворих покарань, Кембриджські також прагнуть зберегти деякі традиції Віндзорів з історією. Так, наприклад, принцеса Шарлотта та її брати, як і раніше, проводять час тим самим чином, як і їхні попередники десятиліттями раніше.

Читайте також: Ані Лорак вирішила допомогти родинам без домівок, але є один нюанс
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны