Google звільняє 27 масажистів
Google звільняє 27 масажистів

Google звільняє 27 масажистів

Google, який належить Alphabet, підтвердив, що звільнить 12 000 робочих місць — приблизно 6% робочої сили — після того, як чутки про звільнення ширилися місяцями. Деякі співробітники зрозуміли, що втратили роботу , коли не змогли отримати доступ до корпоративних систем.

У документах, поданих того ж дня, було виявлено, що 15% скорочень — 1845 позицій — припадуть на батьківщину Google у штаті Каліфорнія. У документах, оприлюднених штатом і переглянутих CNBC , було звільнено 1436 робочих місць у штаб-квартирі Google у Маунтін-В’ю, 119 — у будинку YouTube у Сан-Бруно, а в Пало-Альто — 53 скорочення. У Лос-Анджелесі 177 людей втратили роботу, а Ірвін бачив 60 робіт.

Хоча значна частина вакансій — близько чверті — оголошених у центрі Західного узбережжя мала назви, що включали слова «директор» або «старший», ряд масажисток також було звільнено. Загалом було скорочено 27 терапевтів, 24 у головному офісі та три в Лос-Анджелесі та Ірвайні.

У документі додано: «Очікується, що звільнення працівників на об’єктах у результаті цієї дії почнеться 31 березня 2023 року». Google не відразу відповів на запит Fortune щодо коментарів поза робочим часом у США; представник компанії раніше повідомив виданням новин, що дата березня пов’язана з періодом сповіщення, який вимагається в Каліфорнії.

У своєму початковому повідомленні компанії генеральний директор Сундар Пічаї сказав, що компанія виплачуватиме працівникам  повний період сповіщення — мінімум 60 днів — а також вихідну допомогу, починаючи з 16-тижневої зарплати плюс два тижні за кожен додатковий рік у Google; Також буде виплачено бонуси за 2022 рік і час відпустки, а також шість місяців медичної допомоги, послуги з працевлаштування та імміграційну підтримку для постраждалих.

Пічаї додав, що оголошення було зроблено в один із «найважчих днів» для компанії на сьогоднішній день.

«Як майже 25-річна компанія, ми повинні пройти через складні економічні цикли. Це важливі моменти, щоб зосередитись, реорганізувати нашу базу витрат і спрямувати наш талант і капітал на наші найвищі пріоритети», – додав він.

«Обмеження в одних сферах дозволяє нам робити великі ставки на інші. Роки тому, коли компанія стала першим лідером штучного інтелекту, ми досягли революційних успіхів у нашому бізнесі та в усій галузі. Завдяки цим першим інвестиціям продукти Google кращі, ніж будь-коли. І ми готуємося поділитися деякими абсолютно новими враженнями для користувачів, розробників і компаній. Перед нами значні можливості завдяки ШІ в наших продуктах, і ми готові підійти до цього сміливо та відповідально.

«Вся ця робота є продовженням «здорового ігнорування неможливого», яке було основою нашої культури з самого початку. Коли я сьогодні дивлюся на Google, я бачу той самий дух і енергію, що керують нашими зусиллями. Ось чому я залишаюся оптимістом щодо нашої здатності виконувати нашу місію навіть у найважчі дні».

Цей крок Google відбувся на тлі низки звільнень технічних працівників. У понеділок Spotify  Technology оголосила про скорочення близько 6% своїх співробітників, приєднавшись до низки технологічних компаній від  Amazon до  Meta Platforms  , які оголосили про скорочення робочих місць для зниження витрат.

Сам Пічаї також зазнав фінансового удару після новин , коли він підтвердив, що всі посади вище рівня старшого віце-президента в компанії зазнають «дуже значного скорочення річного бонусу». Business Insider повідомив , що Пічаї додав, що для вищих посад винагорода пов’язана з результатами діяльності компанії.

Не відразу було зрозуміло, наскільки великим буде скорочення зарплати самого Пічаї. 

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом