Як використовувати датчики температури та вологості на HomePod і HomePod Mini
Як використовувати датчики температури та вологості на HomePod і HomePod Mini

Як використовувати датчики температури та вологості на HomePod і HomePod Mini

У січні 2023 року Apple випустила оновлення програмного забезпечення HomePod 16.3, яке додає датчики вологості та температури до HomePod другого покоління та всіх моделей HomePod mini. У цій статті пояснюється, як користуватися функціями. У січні 2023 року Apple анонсувала повнорозмірний ‌HomePod‌ другого покоління з датчиками температури та вологості, які можна використовувати для вимірювання клімату в приміщенні, але також випустила оновлення програмного забезпечення, яке додало ті самі функції до існуючих моделей ‌HomePod mini‌.

Відомо, що ‌HomePod mini‌ від Apple мав невикористовувані датчики температури та вологості, але тепер Apple оновила програмне забезпечення, ці датчики також доступні на меншій розумній колонці. На жаль, ці датчики не включені в ‌HomePod‌ першого покоління. Щоб отримати дані з датчиків, переконайтеся, що ви оновили свій iPhone або iPad до версії 16.3 або новішої, що дозволить вам оновити програмне забезпечення HomePod до версії 16.3, а потім виконайте ці дії.

  1. Відкрийте програму Home на своєму ‌iPhone‌ або ‌iPad‌.
  2. Виберіть свій дім, а потім кімнату, у якій знаходиться ‌HomePod‌. Або торкніться кнопки «Клімат » у верхній частині головного екрана вашого будинку.
  3. Знайдіть показники температури та вологості у верхній частині екрана. Якщо у кімнаті є кілька датчиків температури, відображатиметься середнє їх значення. (Якщо ви щойно оновили свій ‌HomePod‌, для калібрування датчиків може знадобитися кілька хвилин.)
  4. Торкніться показань, а потім знову торкніться сенсорної кнопки, щоб отримати доступ до інших параметрів.
  5. У картці меню, що з’явиться, ви можете змінити назву датчика, змінити кімнату, до якої він прив’язаний, перевірити його статус і додати автоматику.

Ось і все. Зауважте, що ви також можете торкнутися кнопки «Клімат» на головному екрані програми Home, щоб отримати показання. Обов’язково перевірте параметри автоматизації, які можуть бути зручними для активації інших пристроїв у кімнаті на основі підвищення або зниження температури/вологості.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом