LG не випускає 97-дюймовий 8K OLED-телевізор
LG не випускає 97-дюймовий 8K OLED-телевізор

LG не випускає 97-дюймовий 8K OLED-телевізор

Технологія відображення продовжує розвиватися та вдосконалюватися, що призводить до зниження вартості панелей. Це відкрило двері для більших екранів і телевізорів з високою роздільною здатністю. Особливо в останні роки компанія Samsung випустила дуже успішні моделі. Однак не всі компанії досягають однакового успіху. Згідно з останніми повідомленнями, LG вирішила припинити виробництво свого 97-дюймового телевізора 8K. 

LG Electronics відкладає розробку 8K OLED TV

Компанія LG вирішила відкласти розробку надвеликого телевізора OLED 8K 97 дюймів. Найбільший OLED-продукт компанії, 97-дюймова модель, збереже роздільну здатність 4K з минулого року, і жодних окремих планів щодо випуску моделі 8K не планується. У порівнянні з Samsung, який цього року випустив 98-дюймовий телевізор Neo QLED 8K як флагманську модель, LG, схоже, дотримується вичікувальної позиції в змаганні за надвисоку роздільну здатність телевізора.

Згідно з останніми звітами, LG Electronics вирішила не випускати 97-дюймовий OLED-телевізор 8K. У зв’язку з цим представник LG Electronics заявив на виставці CES 2023, що відбулася на початку цього місяця, що наразі немає планів щодо розробки чи випуску продукту.

Офіційний представник заявив: «Наразі немає планів щодо випуску продукту 97-дюймового OLED-телевізора 8K» і додав: «Ми розглянемо, як клієнти використовують доступний на цей час продукт 97-дюймового OLED-телевізора 4K, і вживемо заходів для покращення зручності. .” Крім того, «Замість безглуздої конкуренції за роздільну здатність ми зосередимося на покращенні інших зручностей, таких як бездротові технології».

На ринку надвеликої роздільної здатності телевізорів LG Electronics, швидше за все, застосує підхід «почекати й подивитися», відстежуючи ринкові тенденції та вподобання споживачів, перш ніж взяти на себе зобов’язання щодо розробки та випуску 97-дюймового телевізора 8K OLED. Цей крок також підкреслює зосередженість LG на покращенні загальної зручності для споживачів, а не лише на роздільній здатності.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом