Уряд Німеччини офіційно оголосив про передачу Україні своїх танків
Уряд Німеччини офіційно оголосив про передачу Україні своїх танків

Уряд Німеччини офіційно оголосив про передачу Україні своїх танків

Також Німеччина дала дозвіл іншим державам на поставку в Україну власних танків Leopard, йдеться у повідомленні німецького уряду. 

Під час засідання уряду Німеччини у середу, 25 січня, канцлер Олаф Шольц заявив, що його країна продовжить збільшувати військову підтримку України. Тоді ж було прийнято рішення щодо надання Збройним силам України основних бойових танків Leopard.

"Це рішення відповідає нашій відомій лінії на підтримку України в міру наших можливостей. Ми діємо в рамках скоординованої міжнародної домовленості", – заявив Шольц.

В якості першого кроку Німеччина надасть Україні 14 танків Leopard 2 A6 зі складів Бундесверу. Інші європейські партнери теж передадуть танки Leopard 2.

Заявлено, що тренування українських екіпажів мають розпочатися найближчим часом у Німеччині. Окрім навчання, пакет включатиме логістику, боєприпаси та обслуговування системи.

Також Німеччина видасть відповідні дозволи на передачу країнам-партнерам, які бажають поставити танки Leopard 2 зі своїх запасів для України.

Як зазначають німецькі ЗМІ, вирішальним поштовхом для уряду Шольца стала обіцянка Вашингтона надіслати в Україну 30 основних бойових танків США Abrams.

Нагадаємо, Іспанія може долучитися до постачання танків Leopard до України

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом