Volvo першим впровадить HD-мапу Google у свої авто: спочатку інтегрують до електромобілів
Volvo першим впровадить HD-мапу Google у свої авто: спочатку інтегрують до електромобілів

Volvo першим впровадить HD-мапу Google у свої авто: спочатку інтегрують до електромобілів

Наприкінці 2022 року компанія Volvo Cars представила свою останню новинку – електромобіль Volvo EX90 – з інноваційною низкою датчиків: камерами, радарами та lidar.

Водночас компанія активно працює над вдосконаленням системи допомоги водію та запровадженням технології автономного водіння.

Для цього автомобіль повинен у деталях розпізнавати середовище навколо: безпосередньо перед водієм, на великих відстанях, а також за поворотами.

Розроблена спеціально для автовиробників, мапа надаватиме найбільш актуальну й детальну інформацію про дороги.

Очікується, що інновацію спершу отримають нещодавно презентовані Volvo EX90 і Polestar 3.Компанія продовжує розробляє функцію Pilot Assist, яка допомагає водію керувати транспортним засобом.

А це – полегшення допоміжного водіння при зміні смуги руху, використанні функції Pilot Assist і майбутньої технології автономного водіння.

Вона надає вичерпні дані про смугу руху та локалізацію.

— Компанія посилює співпрацю з найкращими автовиробниками, такими як Volvo Cars, щоб покращити безпеку та комфорт водіїв у всьому світі».У новому Volvo EX90 основна комп’ютерна система, розроблена на основі платформи NVIDIA DRIVE із програмним забезпеченням Xavier і Orin, оброблятиме дорожню інформацію, дані від lidar та інших датчиків.

За допомогою вбудованого в дах lidar, радарів, камер і ультразвукових датчиків, авто ще краще розумітиме зовнішній світ.

Впровадження цієї інновації для допоміжного, а згодом і автономного водіння, допоможе запобігти зіткненням на дорозі», — відзначила Одгард Андерссон, головний виконавчий директор Zenseact.

Функція Pilot Assist від Volvo Cars може відрізнятися залежно від ринку, року випуску та моделі автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом