Названі 5 причин, що вказують на необхідність придбання нового смартфона
Названі 5 причин, що вказують на необхідність придбання нового смартфона

Названі 5 причин, що вказують на необхідність придбання нового смартфона

Редакція порталу Gizchina склала список із 5 причин, що впливають на перехід зі старого смартфона на новий. Як основний чинник називається деградація акумулятора.

Так, після кількох років щоденного використання смартфона його акумулятор почне швидше розряджатися. Вибір пристрою з акумулятором більшої ємності або використання зовнішніх акумуляторів можуть бути тимчасовим рішенням. Однак, як вважають експерти, у разі погіршення акумулятора слід придбати новий смартфон або вирішити проблему заміною батареї.

Нестача пам’яті є другою за поширеністю причиною заміни пристрою. Існують різні рекомендації щодо вирішення цієї проблеми, серед яких видалення програм, файлів та відео з пам’яті пристрою. Однак у разі постійної нестачі сховища рекомендується замислитися над покупкою нового смартфона з великим обсягом пам’яті.

З часом техніка застаріває, через що багато програм та ігор починають зависати або зовсім перестають стабільно працювати. У такому разі редакція Gizchina радить перейти на більш продуктивні смартфони. При цьому не обов’язково вибирати дорогі та флагманські гаджети.

Якщо смартфон перестав підтримувати актуальні версії додатків, а виробник давно не оновлював його програмне забезпечення, варто задуматися про купівлю сучаснішого пристрою. Використання програм та смартфона зі застарілою версією ПЗ ставить під загрозу безпеку даних користувача.

Як останній фактор, який може спонукати користувача перейти на новий смартфон, називається застаріла камера. Так, якщо гаджет показує поганий результат навіть за денного світла, варто звернути увагу на більш сучасні моделі, вважають експерти.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом