Рибка спустила гроші блогера на ігри Nintendo Switch: осоромився в прямому ефірі
Рибка спустила гроші блогера на ігри Nintendo Switch: осоромився в прямому ефірі

Рибка спустила гроші блогера на ігри Nintendo Switch: осоромився в прямому ефірі

Стало відомо про те, як невелика розвага з домашніми тваринами позбавила популярного стрімера певної суми грошей. Рибки успішно сходили на шопінг.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Справа в тому, що японський стример під ніком Mutekimaru тривалий час розробляв систему, яка дозволяла його рибкам грати у різні ігри на Nintendo Switch.

Вони керували цією приставкою за допомогою спеціального поля з кнопками, яке активізувалося в ті моменти, коли вони пропливали.

Золота рибка

Кілька років тому за допомогою даної розробки на його обліковому записі було вже понад 3195 годин гри.

Однак, тут на нього чекала неприємна несподіванка. Під час чергової сесії гри вона почала глючити і сама по собі вимкнулася. Це найпоширеніша проблема, на яку скаржилися користувачі.

Після того як увімкнулося головне меню платформи, рибки продовжили свою дію і випадково витратили гроші з карти господаря. Сума вийшла невелика – близько 100 гривень, проте ситуація вийшла вкрай кумедною.

Акваріум, Laguna

При цьому, що найнеприємніше в цій історії, все це потрапило на камеру, і за такою цікавою ситуацією спостерігали всі його шанувальники, і побачили дані його карти.

Потім сім годин знадобилося господареві рибок на те, щоб помітити помилку та вимкнути комп'ютер.

Стрімер одразу ж зв'язався з компанією, і пояснив їм цей кумедний курйоз, попросивши повернути гроші. Nintendo погодилися задовольнити запит, та зробили це.

Нагадаємо, що росіянин намагався втекти від мобілізації у вузькій підземній трубі: як він взагалі туди проліз.

Раніше повідомлялося, що невелика економія або повний "блекаут": які пристрої тягнуть найбільше електроенергії в будинку

Також більше ніякого відпочинку? Пива суттєво поменшало, галузь просіла майже на третину

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом