Розкрито недолік нових комп’ютерів Apple
Розкрито недолік нових комп’ютерів Apple

Розкрито недолік нових комп’ютерів Apple

Нові комп’ютери Apple оснащені повільнішими SSD-накопичувачами, ніж моделі минулого покоління. Їхній недолік розкрило видання 9to5mac.

Журналісти вивчили нові MacBook Pro на базі процесорів M2 Pro і помітили, що SSD мають швидкість запису 3154 мегабайти на секунду, а читання – 2973 мегабайти на секунду. Для порівняння: накопичувач MacBook Pro на M1 Pro видавав у тих же тестах 3950 та 4900 мегабайт на секунду відповідно.

У тесті на запис та читання SSD Mac mini на базі чіпа M2 показав швидкість близько 1500 мегабайт на секунду. Це на 30-50 відсотків нижче, ніж модель на процесорі M1, яка вийшла в листопаді 2020 року.

Фахівці пояснили, що зниження швидкості пов’язане з тим, що американська компанія перейшла на великі NAND-модулі пам’яті. У моделі MacBook Pro на базу M1 Pro було встановлено чотири NAND-модулі, які забезпечували високу швидкість роботи. За словами журналістів, така сама ситуація склалася і з ноутбуками MacBook Air на базі чіпів M1 і M2, внаслідок чого нова модель виявилася менш продуктивною, ніж стара.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом