/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F6e5a98803404c3d187311cfdec91e292.jpg)
Депутатка Закарпатської облради опублікувала карту регіону з кольорами угорського прапора
Депутатка Закарпатської обласної ради від партії КМКС (партія угорців України) Юдіта Петеї опублікувала карту регіону у кольорах прапора Угорщини. Про це повідомляє «Мукачево.net».
Депутатка опублікувала карту з кольорами угорського прапора, а також із текстом угорською «Боже, бережи Закарпаття».
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F6cafad94065b4b82ec4c36b4e262c5e2.jpg)
Видання наголошує, що цей інцидент стався на тлі її поривів зі звинуваченнями про «утиски етнічних угорців» у Закарпатській області.
Пізніше чиновниця видалила пост із проорбанськими наративами.
Раніше, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на зустрічі з журналістами у Будапешті виклав свою позицію щодо поточної ситуації російсько-української війни, з якої випливає, що він не вірить у перемогу України та вважає, що вона поступово перетворюється в некеровану руїну.
До слова, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що блокуватиме запровадження санкцій проти Росатома. Зокрема, Угорщина накладе вето на можливі санкції ЄС проти ядерної енергетики РФ.

