Ситуація в енергосистемі України покращилася – Міненерго
Ситуація в енергосистемі України покращилася – Міненерго

Ситуація в енергосистемі України покращилася – Міненерго

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Через дефіцит генеруючої потужності найбільша частка відключених споживачів у Сумській, Волинській, Тернопільській та Кіровоградській областях.

 
Станом на середу, 1 лютого, ситуація в енергосистемі України покращилася, повідомляє прес-служба Міненерго.
 
“У середу 1 лютого 2023 р. ситуація з енергозабезпеченням споживачів, порівняно з попереднім днем, дещо покращилася. Завдяки завершенню ремонтних робіт на деяких енергоблоках теплової генерації очікується зниження обсягів дефіциту потужності, порівняно з учорашнім днем. Очікуваний дефіцит на вечірній максимум складатиме близько 21% від потреби”, – йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що найскладніша ситуація зі знеструмленнями у Донецькій, Херсонській та Харківській областях. Через дефіцит генеруючої потужності найбільша частка відключених споживачів у Сумській, Волинській, Тернопільській та Кіровоградській областях.
 
Раніше повідомлялося, що в Ірпені запустили малу електростанцію.
В Україні зросли ліміти споживання електрики
 
 



Джерело

Ситуація в енергосистемі України покращилася – Міненерго - Фото 1
Теги по теме
энергетика
Источник материала
loader
loader