У Британії показали сцену Євробачення-2023: фото
У Британії показали сцену Євробачення-2023: фото

У Британії показали сцену Євробачення-2023: фото

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Організатори Євробачення-2023 показали, якою буде сцена 67-го пісенного конкурсу, на якій 37 співаків представлятимуть свої країни у Ліверпулі цього травня. Про це інформує УНН, посилаючись на Eurovision.tv.

Цитата

"Архітектура черпає натхнення з широких обіймів, відкриваючи свої обійми Україні, виконавцям шоу та гостям з усього світу. Я зосередився на культурних аспектах і подібності між Україною, Великою Британією і, зокрема, Ліверпулем. Від музики, танцю та мистецтва до архітектури та поезії", - розповів художник-постановник Хуліо Хімеде.

Деталі

Сцена має площу понад 450 квадратних метрів, в її оформленні планують використати понад 1 500 метрів LED-ламп. Також її доповнять 220 квадратними метрами окремих рухомих відеоекранів та понад 700 відеоплитками, вбудованих у підлогу.

"Ми хотіли сценографії, яку люди пам’ятатимуть роками. Для нас дуже важливо, щоб делегації мали якомога більше простору для роботи. Ми хотіли дати їм набір, який має багато варіантів для постановки" - сказав Ендрю Картмелл, виконавчий продюсер конкурсу.

Нагадаємо

Організатори пісенного конкурсу "Євробачення" презентували головний логотип та слоган шоу цього року.

Теги по теме
Украина Великобритания Евровидение
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом