Більшість українців пов’язують майбутнє країни з Європою – опитування
Більшість українців пов’язують майбутнє країни з Європою – опитування

Більшість українців пов’язують майбутнє країни з Європою – опитування

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Абсолютна більшість населення України вважає, що майбутнє процвітання країни залежить від вступу у ЄС.

Переважна більшість опитаних громадян пов’язує майбутнє України з європейськими перспективами. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

В усіх регіонах України абсолютна більшість населення вважає, що майбутнє процвітання країни залежить від вступу у ЄС. 82% респондентів погоджуються з цим (у т. ч. повністю згодні – 50%). Не згодні – 14%.

Зокрема, серед жителів Сходу та Півдня 78% та 81% так вважають (проти, відповідно, 17% та 14%, які не згодні з таким твердженням).

При цьому 81% українців вважають, що співпраця України та Заходу для відсічі російській агресії – це “win-win” ситуація, коли у виграші і сама Україна, і також Захід.

З них 45% вважають, що Україна та Захід виграють однаково, 29% вважають, що переважно це виграш для України, але є виграш і для Заходу. Інші 7%, навпаки, бачать переважний виграш для Заходу, хоча Україна також виграє.

Лише 9% вважають, що ця співпраця лише на користь України і лише 4% вважають – що тільки на користь Заходу.

Опитування проводилося з 14 лютого до 6 березня. У ньому взяли участь 2992 респонденти віком від 18 років у всіх підконтрольних областях України.

Раніше повідомлялося, що абсолютна більшість українців (87%) не готові до будь-яких територіальних поступок РФ, навіть якщо це означатиме продовження війни.

Опитування показало, скільки громадян перейшли на українську мову за рік
Джерело

Теги по теме
украинцы опрос
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом