Трамп заявив, що 21 березня його заарештують і закликав прихильників до протестів - CNN
Трамп заявив, що 21 березня його заарештують і закликав прихильників до протестів - CNN

Трамп заявив, що 21 березня його заарештують і закликав прихильників до протестів - CNN

КИЇВ. 18 березня. УНН. Колишній президент Дональд Трамп заявив у суботу, що очікує, що наступного тижня його заарештує окружний прокурор Манхеттена у зв’язку з розслідуванням, і закликав до протестів, оскільки правоохоронні органи Нью-Йорка готуються до можливого висунення звинувачення, передає УНН із посиланням на CNN.

Деталі

У суботньому пості в соціальних мережах Трамп, маючи на увазі себе, сказав, що «провідного кандидата від Республіканської партії та колишнього президента Сполучених Штатів буде заарештовано у вівторок наступного тижня».

«Протестуйте, поверніть нашу націю», – написав він.

Джон Міллер з CNN повідомив, що протягом тижня тривали зустрічі між міськими, штатними та федеральними правоохоронними органами Нью-Йорка щодо того, як підготуватися до можливого висунення звинувачення Трампу.

Хоча Трамп не повідомив подробиць про те, чому він очікує звинувачення, його команда юристів очікувала, що це станеться незабаром, і негласно готувалася до наступних кроків. Очікується, що колишній президент з’явиться на Манхеттені після пред’явлення офіційних звинувачень, і він висловив зацікавленість у виступі після цього, але чи зрештою він це зробить, ще невідомо.

Офіс окружного прокурора Манхеттена, департамент поліції Нью-Йорка та представники Трампа не відразу відповіли на запит CNN про коментарі в суботу.

За словами джерела, знайомого зі словами Трампа, Трамп в приватному порядку поскаржився, що він вважає, що проти нього висунуть звинувачення лише тому, що він вважає, що окружний прокурор Манхеттена Елвін Брегг «ненавидить його».

Його заклик до протесту у відповідь на потенційний арешт повторює його останні дні на посаді, коли він неодноразово закликав своїх прихильників відхилити результати президентських виборів 2020 року, кульмінацією яких став смертоносний напад на Капітолій США 6 січня 2021 року.

Деякі радники Трампа в приватному порядку закликали його не закликати до протестів, стурбовані оптикою масового протесту на вулицях Манхеттена, який виходить з-під контролю або нагадує атаку на Капітолій США 6 січня 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп та його родина приховали подарунки від іноземних урядів на понад 300 000 доларів - розслідування

Теги по теме
США Дональд Трамп
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом