Тавро на Росію вже накладено: політолог сказав, яке майбутнє чекає на країну
Тавро на Росію вже накладено: політолог сказав, яке майбутнє чекає на країну

Тавро на Росію вже накладено: політолог сказав, яке майбутнє чекає на країну

Про це 24 Каналу розповів політолог Олександр Антонюк. За його словами, будь-хто, хто стане президентом Росії не буде менш токсичним за Путіна.

Росією керує ФСБ

Олександр Антонюк переконаний, що від зміни прізвища президента Росії – нічого не зміниться.

Це може бути Владімір Путін. Дмітрій Мєдвєдєв менш токсичний? Ні. Ніколай Патрушев менш токсичний? Також ні. Кого б ви сьогодні не поставили, російський шовінізм все одно залишається,
– зазначив Антонюк.

Він наголосив, що це підтверджується допитами російський полонених, які страждають на російський імперіалізм.

Вони можуть віддати двійника, а можуть і не віддати, в будь-якому випадку тавро на Росію та на конкретних персоналій вже покладено,
– сказав політолог.

Антонюк переконаний, що Росія обрала шлях на Схід та буде частиною КНР за умови збереження елементів державної суб’єктності.

Як на Росію поставили тавро: дивіться відео

"Центр прийняття рішень, скоріше за все, вже буде не в Москві, а в Пекіні", – додав він.

Політолог вважає, що в Росії будуть президенти, уряди, але може статись так, що деякі російські республіки не захочуть бути під владою Китаю, й, в такому випадку, буде запущено процес розпаду Росії на багато частин.

Антонюк припустив, що такий план може бути узгодженим між США та Китаєм та може бути одним з варіантів того, що робити з Росією у випадку її розпаду, оскільки на її території є багато корисних ресурсів.

Росія власними руками руйнує свою державність

  • Не встигши стати повноцінною країною, всього за 32 роки існування Росія може розвалитись на декілька частин.
  • Причиною цього може стати надмірна самовпевненість, нездатність еліт керувати країною, заплутаність власній брехні, корупція та розв’язання війни проти України.
  • Через низку провальних рішень, російський диктатор Владімір Путін перестав усвідомлювати згубні наслідки своїх дій та продовжує заганяти Росія в ще більшу ізоляцію. Тепер на нього є ордер на арешт від Міжнародного кримінального суду, який допоможе притягти диктатора до відповідальності за злочини проти України.
Теги по теме
война Владимир Путин Китай ФСБ
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом