/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F18%2Fdb1eaa6495a6d6866a1c69abc3a5ff38.jpg)
Актор Орландо Блум побував в Україні
«Я прибув до України вперше для моєї першої поїздки з 2016 року.
З моменту, коли я там був, я б ніколи не міг подумати , що війна може загостритися по всій країні.
Мені пощастило почути дитячий сміх у центрі «Спільно», який підтримує ЮНІСЕФ, — безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть грати, навчатися та отримувати психосоціальну підтримку.
Таких центрів тут понад 180», — зазначив Орландо Блум.
Центр, який відвідав Орландо Блум, побудований глибоко під землею, в метро, щоб забезпечити безпеку дітей.
«На кілька годин щодня батьки можуть залишити своїх маленьких дітей тут і дати їм відчуття нормального життя, пограти в ігри та просто побути дітьми.
Було також багато предметів для мистецтва та матеріалів для рукоділля, що дозволяє їм творчо виражати себе, далеко від тиску зростання в зоні бойових дій.
Дітям в Україні потрібно повернути дитинство», — наголосив актор.
Також Орландо Блум зустрівся в Києві з президентом Володимиром Зеленським.
Читайте також.
Орландо Блум у Молдові допомагає українцям: «Щосекунди одна дитина стає біженцем».
«Справжня україночка»: донька Галкіна і Пугачової позує в вишиванці і віночку.

