Наказ Путіна можуть не виконати, – Галлямов припустив умови застосування ядерної зброї
Наказ Путіна можуть не виконати, – Галлямов припустив умови застосування ядерної зброї

Наказ Путіна можуть не виконати, – Галлямов припустив умови застосування ядерної зброї

Таку думку в ефірі 24 Каналу висловив російський опозиційний політолог, колишній спічрайтер Путіна Аббас Галлямов. За його словами, після програшу диктатор стане нелегітимним президентом, тому його наказ можуть не виконати.

Чи може Путін натиснути ядерну кнопку

Галлямов зазначив: Путін, розпочавши повномасштабне вторгнення в Україну, показав світу, що здатен на все. Тому не можна виключати ймовірність того, що диктатор завдасть ядерних ударів.

Опозиціонер припустив, що Путін може натиснути ядерну кнопку, коли зрозуміє свій програш. Тоді він буде наляканий та, ймовірно, захоче уникнути покарання та застосувати ядерну зброю.

Інша справа, що цю команду можуть не виконати. Путін її віддасть у той момент, коли вже буде не легітимним правителем. Тоді є великий шанс, що офіцери міноборони, які відповідають за приведення цієї зброї в дію, не виконають наказ,
– вважає політолог.

Колишній спічрайтер Путіна пояснив, що для застосування цієї зброї недостатньо просто натиснути ядерну кнопку. Це велика процедура, кілька операцій повинно виконати міноборони Росії, Генштаб, керівництво підрозділів, які контролюють ядерну зброю.

"Путін не буде давати команду розпочинати ядерну війну, коли у нього ще є надія. Поки він ще легітимний, то команду не віддасть. Він дасть команду, коли вже втратить надію. У цей момент він буде з дуже хиткою легітимністю", – зауважив Галлямов.

Галлямов про ядерні погрози Росії: дивіться відео

Настрої серед росіян

Аббас Галлямов пригадав розмову продюсера Йосіфа Пригожина та мільярдера Фархада Ахмедова, в якій вони лаяли керівництво Росії. На його думку, це свідчить про те, що навіть ті, що офіційно клянуться у вірності та любові до Путіна, в реальності вважають його негідником та злочинцем, який заслуговує на покарання.

"Нема жодних гарантій, що серед офіцерів військ, які відповідають за ракетні війська стратегічного значення, нема людей з такими ж настроями. Цілком можливо, що вони там є", – додав опозиціонер.

Путін заявив, що розмістить ядерну зброю в Білорусі

  • Владімір Путін заявив, що до 1 липня на території Білорусі завершать будівництво сховища для тактичної ядерної зброї. Однак Путін зазначив, що не мовиться про надання Білорусі ядерної зброї, щоб нею міг користуватися Алєксандр Лукашенко. Кремль розмістить свої ядерні сили на території Білорусі.
  • Аналітики ISW розповіли, що російський диктатор Володимир Путін, ймовірно, хотів розмістити російську ядерну зброю в Білорусі ще до повномасштабного вторгнення в Україну.
  • Китай виступив проти розміщення російської ядерної зброї у Білорусі. Там вважають, що треба знижувати стратегічні ризики, а не підвищувати їх. Про це заявив речник міністерства закордонних справ Мао Нін на пресконференції.
Теги по теме
Владимир Путин
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом