/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fd21cd886e8159736a27905aaa65a370e.jpg)
Польща передасть Україні нову партію МіГ-29
Прем’єр Польщі зазначив, що польські військові більше не потребують МіГ-29, ці літаки передадуть Україні.
Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що країна має намір передати Україні нову партію винищувачів МІГ-29. Про це повідомляє .
За словами Моравецького, польська військова авіація налічує 48 винищувачів F-16 і зараз має підтримку партнерів, у тому числі США, які відправили чергову партію винищувачів F-22 на ротацію в рамках зміцнення східного флангу НАТО.
Постачання замовлених Польщею багатоцільових винищувачів F-35 очікуються найближчими роками.
Прем’єр Польщі зазначив, що польські військові більше не потребують МіГ-29.
Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, уряд Німеччини схвалив заявку Польщі на постачання винищувачів МіГ-29 із запасів НДР в Україну.

