Відома українська тенісистка оголосила про заручини та показала нареченого
Відома українська тенісистка оголосила про заручини та показала нареченого

Відома українська тенісистка оголосила про заручини та показала нареченого

Друга ракетка України Марта Костюк виходить заміж за свого хлопця Георгія. Раніше він займався тенісом, а зараз є фінансовим трейдером. У себе в Intagram 20-річна киянка виклала фотографію із центру столиці, де щаслива позує разом із обранцем. Всім підписникам 38-ма ракетка світу демонструє руку з обручкою.

«Три тижні тому відбулися таємничі заручини. Все було чудово! Це трапилося в Києві, на Володимирській гірці, на світанку», – цитує Марту sport.ua.

Відома українська тенісистка оголосила про заручини та показала нареченого фото 2

Напередодні Костюк не змогла стримати емоцій перед стартом поєдинку проти чешки Маркети Вондроушової у турнірі Кубка Біллі Джин Кінг. Столична тенісистка, яка приїхала боронити честь країни у національній збірній, розплакалася під час виконання національного гімну.

5 березня Костюк виграла перший у кар'єрі турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA). Свій успіх Марта присвятила рідній країні та всім українцям.

Источник материала
loader
loader