/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F61d02ebb6387b18b8cdf2fa39febfd33.jpg)
Стало відомо, хто замінить Реброва в Аль-Айні
Керівництво клубу з ОАЕ вже почало підшукувати заміну українському спеціалісту на наступний сезон.
Сергій Ребров та Аль-Айн схоже остаточно вирішили припинити співробітництво. Як повідомляють місцеві , керівництво представника чемпіонату ОАЕ вже почало підшуковувати заміну для українського спеціаліста.
До шорт-листу потрапили: Марсело Гальярдо, який раніше очолював аргентинський Рівер Плейт; Алфред Схройдер, попереднім клубом якого був Аякс з Нідерландів; та син Мірчі Луческу Разван, який нині очолює грецький ПАОК.
Нагадаємо, контракт Сергія Реброва з Аль-Айном спливає наприкінці цього сезону. Команда втратила шанси на чемпіонство в ОАЕ.
Раніше повідомлялося, що Ребров може очолити збірну України. Також спеціалістом активно цікавиться грецький Олімпіакос.
Разом із головним тренером Аль-Айн залишить і вінгер збірної України Андрій Ярмоленко.

