Пенсійний фонд дозволив купувати страховий стаж: алгоритм дій
Пенсійний фонд дозволив купувати страховий стаж: алгоритм дій

Пенсійний фонд дозволив купувати страховий стаж: алгоритм дій

Пенсійний фонд дозволив купувати страховий стаж: алгоритм дій.

Пенсійний фонд України запустив механізм добровільних страхових внесків, який дозволяє купувати страховий стаж для майбутньої пенсії або для збільшення її розміру.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова заступниці керівника Офісу президента Юлії Соколовської.

Для кого розроблена дана функція:.

для людей, які зараз заробляють за кордоном, але хотіли б отримувати пенсію в Україні; для осіб передпенсійного віку, яким не вистачає стажу для пенсії; для працівників з низькими офіційними доходами, які шляхом добровільних внесків можуть збільшити майбутню пенсію.

Для початку необхідно укласти договір з Пенсійним фондом за допомогою електронного підпису, Дія.

Підпису або системи GOV.

Після цього можна самостійно визначити.

тривалість; періодичність; та розмір страхових внесків.

Суми страхових внесків зараховуються за місяць, у якому гроші потрапили на рахунок Пенсійного фонду.

Для незастрахованих осіб місяць буде зарахований до страхового стажу, а для застрахованих – збільшено зарплату для обчислення пенсії.

Як повідомлялось, загальна чисельність пенсіонерів-отримувачів виплат через поточні рахунки в банках на 1 травня 2023 року становила 8,314 млн осіб.

Інші 2,383 млн пенсіонерів отримували виплати через “Укрпошту”.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник материала
loader
loader