2 июня, воскресенье
Українська легкоатлетка Магучіх зі світовим рекордом сезону виграла етап Діамантової ліги

Ще дві українки виграли срібні медалі.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліги у марокканському Рабаті.

Магучіх пропустила спроби на 1,81 метра та 1,87 м, після чого з другої спроби стрибнула на 1,95 м. Цього виявилося достатньо для золотої медалі.

Проте легкоатлетка не зупинилася та змогла стрибнути на 2,01 м, що стало новим світовим рекордом сезону.

Срібло змагань виграла ще одна українка Ірина Геращенко із результатом 1,91 м, а Юлія Левченко стала шостою (1,81 м).

Ще одну срібну медаль Діамантової ліги виграла Марина Бех-Романчук у потрійному стрибку. Вона стрибнула на 14,65 метра і програла лише кубинці Леяніс Перес Ернандес (14,84 м).

Нагадаємо, Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади у Токіо. Минулого року українка стала чемпіонкою світу у приміщенні, чемпіонкою Європи, срібною призеркою ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

У березні Магучіх стала чемпіонкою Європи-2023 у турецькому Стамбулі.