США закуплять для України установки Gepard на понад 118 млн доларів
США закуплять для України установки Gepard на понад 118 млн доларів

США закуплять для України установки Gepard на понад 118 млн доларів

КИЇВ. 1 червня. УНН. Міноборони США закуплять для України зенітні самохідні установки Gepard на суму понад 118 млн доларів. Як зазначається на сайті Пентагону, для цього оборонне відомство країни уклало контракт з американською оборонною компанією Global Military Products, передає УНН.

Цитата

"Компанія Global Military Products Inc.*, Флорида, отримала контракт з твердою фіксованою ціною на суму 118 375 740 доларів США на закупівлю і постачання 35-мм систем протиповітряної оборони Gepard", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Планується, що контракт виконуватиметься в Аммані (Йорданія), а кошти на нього було виділено з "коштів на закордонні військові продажі (Ініціатива сприяння безпеці України) за 2010 фінансовий рік. Дата поставки в Україну установок намічена на 30 травня 2024 року.

Доповнення

Раніше Пентагон анонсував початок навчань українців роботі з танками M1A1 Abrams.

Теги по теме
Украина США
Источник материала
loader
loader