/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F54cfa7a71eedf4673a6f8ec925f8dba9.jpg)
МОЗ: на Херсонщині лікарні та аптеки забезпечені питною водою і ліками
КИЇВ. 6 червня. УНН. В Херсонський області, після підриву рф Каховської ГЕС та потрапляння турбінного масла у водойми, всі лікарні забезпечені питною водою та заживлені від генераторів. Про це повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров'я, пише УНН.
Деталі
Повідомляється , що на території Херсонщини продовжують роботу 29 бригад екстреної медичної допомоги. Також напоготові перебувають бригади “швидкої” з сусідніх областей, які будуть залучені в разі нагальної потреби. Також в МОЗ заявили, що в аптеках є достатній об'єм ліків, зокрема сорбентів та антибіотиків.
В МОЗ також закликали мешканців постраждалих населених пунктів пити лише пляшкову воду та неухильно дотримуватися вказівок рятувальників щодо подальшої евакуації.
Нагадаємо
6 червня 2023 року близько 3:00 російські військові підірвали греблю Каховської ГЕС на Херсонщині. Зараз Каховська ГЕС через підрив повністю зруйнована і відновленню не підлягає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині вже евакуйовано близько тисячі осіб - голова МВС

