Росія вночі випустила шість ракет по п'ятьох цивільних об'єктах Кривому Рогу
Росія вночі випустила шість ракет по п'ятьох цивільних об'єктах Кривому Рогу

Росія вночі випустила шість ракет по п'ятьох цивільних об'єктах Кривому Рогу

В ніч проти 13 червня Росія випустила по Кривому Рогу шість крилатих ракет, були влучання у п'ять об'єктів. Про це з місця події повідомив керівник Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Серед об'єктів, які були під прицілом російських терористів, зокрема багатоповерховий будинок, підприємства та склади з харчовими продуктами.

Вілкул нагадав, що внаслідок удару по житловому будинку відомо про трьох поранених.

"25 поранених, серед них — 10 важких, троє — надважких. Ймовірно, семеро людей під завалами", — сказав він.

Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що окупанти застосували 14 крилатих ракет Х-101/555, 10 з яких знищила ППО. Також РФ атакувала чотирма дронами-камікадзе Shahed, з яких вдалося збити один.

  • Увечері 8 червня ворог атакував ракетами Умань: прильоти були по промисловому об'єкту й автомийці.
  • Вночі 9 червня ворог запустив по Україні 6 крилатих ракет і до 16 ударних дронів, були прильоти в рідному місті головкома Залужного.

Дивіться також: Кривий Ріг. Росія вдарила високоточними ракетами по п'ятиповерхівці – фото, відео

Теги по теме
война ракета
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader