Таку думку Юсов висловив у ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини", передає Укрінформ.
«Що стосується Пригожина у Білорусі, то очевидно, що він там буватиме. Можна говорити про перенесення юридичної адреси, про використання Білорусі як певного логістичного хабу або для перекидання на інші напрямки та на інші континенти. Думаю, Африку, списувати поки що зарано. Але вести мову про те, що увесь особовий склад ПВК «Вагнер», сили та засоби перебазовані до Білорусі, поки зарано. Більшою мірою це такі інформаційні активності, які мають показати дотримання тих домовленостей, які були озвучені за результатами останніх подій, маршів та заколотів», - сказав представник Головного управління розвідки.
Відповідаючи на питання про те, чому ватажок ПВК "Вагнер" обрав саме РБ, він додав: «Варіантів уже не так багато може бути. Наприклад, Німеччина чи Франція навряд чи погодяться, як і багато інших країн із демократичними урядами. На Північну Корею, напевно, не згодяться у самому ПВК «Вагнер». Тому варіантів залишається не так уже й багато».
Як повідомляв Укрінформ, ватажок ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин 23 червня оголосив демарш проти російського військового керівництва, зокрема проти міністра оборони РФ Сергія Шойгу.
У результаті наступу колона ПВК "Вагнер" дісталася Липецької області Росії, що за 420 кілометрів від Москви.
Олександр Лукашенко провів переговори з Пригожиним, після чого останній заявив, що бійці угруповання повертаються до польових таборів.
Пізніше слідче управління ФСБ припинило кримінальну справу про збройний заколот.
26 червня у зверненні до росіян президент РФ Володимир Путін закликав найманців ПВК "Вагнер" підписати контракт із Міноборони РФ чи іншими силовими органами, повернутися до рідних або «піти до Білорусі».
"Беларускі Гаюн" повідомив, що вранці у вівторок літак Пригожина приземлився у Білорусі. Лукашенко підтвердив, що Пригожин перебуває у Білорусі, а також заявив, що білоруси можуть записуватися до ПВК, проте окремих пунктів вербування не буде.