Закінчився чемпіонат світу з параатлетики: всі медалісти та підсумки для України

Україна на змаганнях була представлена 31 спортсменом. Вони змагалися за 171 комплект медалей та неіменні ліцензії на Паралімпійські ігри-2024, пише 24 Канал.

Україна фінішувала у топ-5

Для здобуття путівки для країни на Паралімпіаду-2024, спортсменам потрібно було у свох дисциплінах посісти місце у топ-4.

В останній день змагань Наталія Кобзар фінішувала четвертою у бігу на дистанції 200 метрів та здобула для України єдину ліцензію, на жаль, медалей 17 липня не було для нашої країни виграно. Таким чином Україна з третього опустилася на підсумкове п'яте місце медального заліку.

Усього наша збірна з параатлетики виборола 22 нагороди, 10 з яких – найвищого ґатунку. Ще шість спортсменів стали четвертими, здобувши для України у підсумку 28 неіменних ліцензій на Паралімпіаду-2024.