Він малює гіперреалістичні 3d-малюнки звичайних предметів, таких як банки, окуляри і навіть яєчня.
Він працює з маркерами і графітовими олівцями і, зазвичай, витрачає не понад день на витвір мистецтва. Хлопець зазначив, що 3D-артом раніше не цікавився, а почав малювати лише в кінці 2015 року. Нині хлопець є студентом інституту мистецтв в Мумбаї.
Малюнки мумбайського художника / Фото "Тутка"
Раніше ми писали, що угорсько-французька художницяпродала одну зі своїх робіт за допомогою NFT.Сума угоди перетнула позначку в 1 мільйон доларів. Цікаво, що мисткині уже 99 років і звати її Віра Молнар.
Її картину продали менш ніж за 60 хвилин. Торги пройшли на платформі Sotheby's Metaverse. За картину заплатили 500 невзаємозамінних токенів, які також відомі як NFT. Загальна сума склала близько 1,2 мільйона доларів.
А у травні 2023 року два невідомих раніше портрети руки культового нідерландського художника знайшли в приватній колекції родини з Великої Британії. Знайдені шедеври датовані 1635 роком. Це був той період, коли Рембрандт вже був популярним художником. На двох портретах далекі родичі митця – Ян Віллемс ван дер Плюйма та його дружина Япген Карелс. Теперішні власники картин розповіли, що їхні предки придбали пару полотен майже 200 років тому – на аукціоні в 1824 році.