2 июня, воскресенье
Тотальне знищення: "Атлетіко" здобув свою найбільшу виїзну перемогу в історії Ла Ліги

"Матрацники" відвантажили у ворота суперника сім "сухих" м'ячів.

Мадридський "Атлетіко" здобув нищівну перемогу над "Райо Вальєкано" у виїзному матчі 3-го туру іспанської Ла Ліги – 0:7.

У першому таймі команда Дієго Сімеоне тричі вразила ворота гостей – відзначилися Антуан Грізманн, Мемфіс Депай і Науель Моліна.

Після перерви "матрацники" не стали грати на утримання рахунку та засмутили суперника ще чотирма м'ячами. Дубль оформив Альваро Мората, ще по голу забили Анхель Корреа і Маркос Льоренте.

Огляд матчу

Зазначимо, що це найбільша виїзна перемога "Атлетіко" в історії Ла Ліги. У XXI столітті "матрацники" забили сім м'ячів в одному матчі турніру лише вдруге. До цього вони 2013 року вдома розбили "Хетафе" з рахунком 7:0.

Після трьох турів команда Сімеоне з 7 очками посідає друге місце у таблиці чемпіонату Іспанії, відстаючи на два бали від мадридського "Реала". Своєю чергою, "Райо Вальєкано" (6 балів) розташовується на 8-й позиції.

У наступному турі Ла Ліги "матрацники" 3 вересня приймуть "Севілью", а "Райо Вальєкано" днем раніше на виїзді гратиме з "Бетісом".

Шалені гойдалки з 7 голами: "Барселона" у феєричному матчі Ла Ліги подужала "Вільярреал" (відео)

ФІФА усунула президента Федерації футболу Іспанії через скандальний поцілунок на жіночому ЧС (відео)

"Жирона" з Циганковим обіграла "Севілью" в Ла Лізі – Довбик не влучив у порожні ворота (відео)