У середу, 30 серпня, Рада оборони Києва ухвалила рішення про те, що доступ населення до облаштованих укриттів у столичних закладах освіти має бути цілодобовим
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Відповідно, таке рішення набере чинності з 1 вересня 2023 року.
За словами міського голови, безперешкодне перебування громадян у захисних спорудах цивільного захисту Києва під час повітряної тривоги мають забезпечити голови районних адміністрацій столиці та керівники закладів освіти міста.
Що відомо про освітній процес та стан укриттів у Києві
Станом на початок серпня 2023 року у столиці укриття мали 83% закладів дошкільної освіти, 91% закладів загальної середньої освіти, 95% закладів професійної та професійно-технічної освіти, 75% закладів фахової передвищої та вищої освіти.
17 серпня у межах міської програми "Безпечне освітнє середовище" у Києві виділили рекордну суму – понад 500 мільйонів гривень на ремонт та збільшення кількості укриттів у закладах освіти.
Київська міська влада оголосила структуру 2023/2024 навчального року для школярів столиці, розповіли про дати канікул, атестації, компенсаторних занять та формат навчання в умовах воєнного стану.
Так, новий навчальний рік у столиці традиційно стартує 1 вересня і триватиме загалом до 28 червня 2024 року – з перервами на канікули, атестацією та проведенням компенсаторних занять. Влада зобов'язалася враховувати безпекову ситуацію в умовах воєнного стану та інші фактори, які можуть вплинути на організацію освітнього процесу, та, за необхідності, вноситиме зміни у структуру навчального року
Згодом повідомлялося, що з 1 вересня у столиці за партами навчатимуться 240 тисяч школярів. Батьки погодились на навчання своїх дітей офлайн.