Під час цьогорічного Одеського міжнародного кінофестивалю, в рамках Освітньої Платформи PITCHUA відбулась презентація команди Film Independent, провідної некомерційної організації з США, що вже сорок років надає фінансову та творчу підтримку кінематографістам з усього світу та організовує престижну церемонію нагород Spirit Awards.
Учасники презентації поділилась інформацією про можливості, доступні для українських кінематографістів, а саме:
Програми розвитку митців, включно з унікальними лабораторіями – документальна і епізодична, режисури, сценарію та продюсування, а також програма фінансового спонсорства.
Форуми. Форум продюсерів, конференція з режесури для всіх номінованих на Spirit Awards та ін.
Майстер класи та воркшопи які допомагають поглиблювати навички для підвищення конкурентоспроможності.
Міжнародні програми. З цього року міжнародна програма Global Media Makers починає співпрацювати з країнами Східної Європи, включно з Україною. Ця програма покриває подорож учасників до США та проживання впродовж всієї 6-тижневої резиденції для кінематографістів, яка проходить у травні-червні в Лос-Анджелесі. Уважно подивіться запис презентації, в якому пояснюється сутність програм, умови участі та процедура подачі заявки.
Охочі взяти участь у програмі повинні відправити свої сценарні заявки англійською мовою на цей email: wholt@filmindependent.org , зазначивши повне імя, e-mail і та поточне місто проживання.
Довідково:
Освітня Платформа PITCHUA проводиться проєктом Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В основі роботи TCA є партнерство з урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою зміцнення стійкості української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив, які залучають громадян України до дискусій щодо демократичної трансформації країни та європейської інтеграції.