![Змусила понервувати: Костюк стартувала з перемоги у трьох сетах на мексиканському Мастерсі](https://thumbor.my.ua/QKrdc-BLN45YfXkx9I9yAFUOrk8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fc8801cf51aa3933c6e5f58263f6a419f.jpg)
Змусила понервувати: Костюк стартувала з перемоги у трьох сетах на мексиканському Мастерсі
Марта Костюк (Україна) – Стейсі Фанг (Канада) 2:1 (6:3, 2:6, 6:0)
Третя ракетка України, на відміну від своїх землячок, провела на корті 3 сети. Представниця Канади змогла нав'язати Марті боротьбу, проте у підсумку українка підтвердила статус фаворитки поєдинку, пише 24 Канал.
На початку першого сету суперниці обмінялися брейками й надалі брали свою подачу. Вирішальним став восьмий гейм, у якому 7 разів було рівно, але з четвертого брейк-поінту Марта змогла його забрати та успішно подала на сет – 6:3.
У другій партії суперниці взяли по 2 гейми на своїй подачі, після чого Фанг зробила приголомшливий ривок та впевнено перемогла з рахунком 6:2.
Доля матчу вирішувалася у третьому сеті, який був повністю за українкою. Марта домінувала у кожному геймі й не дозволила суперниці жодного разу дійти до брейк-поінту та здобула перемогу з рахунком 6:0.
Усього тенісистки провели на корті майже 2 години. Костюк зробила 3 ейси при 7 подвійних помилках, реалізувала 5 із 10 брейк-поінтів та виграла 9 із 12 геймів на своїй подачі.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)