Xiaomi запатентувала нові торгові марки
Xiaomi запатентувала нові торгові марки

Xiaomi запатентувала нові торгові марки

За даними Державного відомства інтелектуальної власності КНР, компанія Xiaomi Technology подала заявку на реєстрацію торгових марок Xiaomi Pengpai та Xiaomi Hyper.

Вони були зареєстровані ще у вересні цього року. В описі торгових марок говориться, що вони можуть використовуватися для назви різних продуктів, включаючи операційні системи, комп’ютерне програмне забезпечення, ноутбуки, персональні комп’ютери, мікросхеми і так далі.

Подробиць поки що немає, але варто додати, що Xiaomi вже почала розігрівати громадськість перед анонсом серії флагманських смартфонів Xiaomi 14. Засновник Xiaomi Лей Цзюнь опублікував на своїй сторінці Weibo наступну заяву: «Не хвилюйтеся, цей смартфон буде дуже, дуже потужним».

Очікується, що анонс смартфона відбудеться 27 жовтня. На цьому заході ми можемо дізнатися, що таке Xiaomi Pengpai та Xiaomi Hyper.

Источник материала
loader
loader