«Укрпошта» змінила тарифи на передплату друкованих видань на наступний рік
«Укрпошта» змінила тарифи на передплату друкованих видань на наступний рік

«Укрпошта» змінила тарифи на передплату друкованих видань на наступний рік

В компанії пояснили цей крок наміром забезпечити хоча б мінімальну рентабельність надання послуг та уникнути подальших збитків.

Національний поштовий оператор «Укрпошта» оновив тарифи на передплату друкованих видань на 2024 рік. Вони почнуть діяти з 1 листопада, повідомляє сайт компанії.

Досі вартість операцій, пов’язаних із доставкою газет і журналів, залежала від ваги й обсягу видання (кількості шпальт) та кількості виходів на мінімальний термін передплати. 

«Відтепер достатньо вибрати сферу розповсюдження медіа: загальнодержавне чи місцеве. Доставка одного примірника становитиме 5 грн для загальнодержавних медіа і 4 грн — для місцевих медіа», — йдеться у повідомленні.

Послуга з приймання передплати на періодичні друковані медіа — на одну адресу незалежно від кількості видань — становитиме 15 грн (без ПДВ).

Передплата приймається по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької й Херсонської областей. На загальнодержавні друковані медіа — до 20 грудня, а на місцеві — до 26 грудня 2023 року. Доставка газет і журналів у звільнених населених пунктах відновлюватиметься за умови, якщо це безпечно для клієнтів та працівників «Укрпошти».

Оформити передплату можна трьома способами: онлайн, у поштових відділеннях та через листонош. 

В «Укрпошті» пояснили, що тарифи на доставку періодичних друкованих медіа було переглянуто, щоб забезпечити хоча б мінімальну рентабельність надання послуг та уникнути подальших збитків, сприяти покращенню сервісу доставки, мати можливість більше інвестувати у розвиток та полегшити будні видавців. 

«Таким чином, листоноші будуть мотивовані просувати оформлення передплати, а українці, зокрема на прифронтових та деокупованих територіях, завжди матимуть доступ до журналів та газет з українськими наративами, що вкрай важливо з точки зору інформаційної безпеки під час повномасштабної війни», — резюмували в компанії.

Читайте також: 

  • НСЖУ звинувачує «Укрпошту» у «знищенні газет», керівництво поштового оператора відкидає звинувачення

  • Олексій Погорєлов: Найбільші проблеми газет у час війни — папір і доставка. Але видання знаходять вихід

  • Як виживають газети і журнали під час війни. Сім історій із різних кінців України

Фото: mega-poligraf.kiev.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
тарифы
Источник материала
loader
loader