/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fceb00f1fe26b7d91a2d02b9aaeb11166.jpg)
ДТЕК готується будувати нову електростанцію на Полтавщині
Компанія ДТЕК Ріната Ахметова попри війну планує побудувати нову вітрову електростанцію на Полтавщині для поліпшення енергопостачання регіону, повідомили в компанії.
«Ми вже сьогодні думаємо про майбутнє. Ми цілеспрямовано і усвідомлено йдемо в цей регіон, оскільки він є енергодефіцитним і потужна електростанція тут дуже потрібна. Електроенергія з Полтавської ВЕС дасть поштовх до більш стрімкого розвитку виробництв в Полтавській та суміжних областях», – заявив заступник директора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей.
До травня 2024 року буде проведено комплекс інженерно-геодезичних, землевпорядних і оціночних робіт, а також складання звіту з екологічної оцінки проєкту.

