/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fda25c0e155d15b0f1fc8d86d4e5a4e88.jpg)
Зеленський відзначив держнагородами 178 захисників України, з них 152 - посмертно
Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ще 178 захисників України, з них 152 – посмертно.
Відповідний указ №743/2023 оприлюднений на сайті глави держави, передає Укрінформ.
Згідно з документом, нагороди призначені за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, та за самовіддане виконання військового обов’язку.
Українські захисники нагороджені орденами Богдана Хмельницького III ступеня та «За мужність» III ступеня, медалями «За військову службу Україні» й «Захиснику Вітчизни».
Як повідомляв Укрінформ, 3 листопада Зеленський вручив державні нагороди бійцям ракетних військ і артилерії та інженерних військ з нагоди їхніх професійних свят.

