На окупованих територіях учнів, які хочуть вивчати українську мову, більше, ніж підручників
На окупованих територіях учнів, які хочуть вивчати українську мову, більше, ніж підручників

На окупованих територіях учнів, які хочуть вивчати українську мову, більше, ніж підручників

Українці продовжують боротися за свою самоідентичність навіть під окупацією.

У школах на тимчасово окупованих територіях дітям тимчасово дозволено отримувати уроки української мови, якщо є заява батьків. Звісно, росіяни надрукували свої підручники української мови з розповідями про «братні народи» й виправдовуванням окупації.

Однак навіть таких підручників не вистачає, повідомляє Центр національного спротиву. Попри тиск, який здійснюють на батьків, кількість заяв щодо вивчення української більша, ніж очікували в Кремлі. 

Тож окупаційна адміністрація поставила завдання директорам підконтрольних шкіл провести бесіди з батьками, щоб ті відмовились від вивчення їхньою дитиною рідної мови.

Центр національного спротиву закликає повідомляти про вчителів, які є пособниками ворога, у чатбот.

Раніше «Детектор медіа» повідомляв про те, що 46% школярів з тимчасово окупованої частини Запорізької області обрали вивчати українську мову.

Також ми писали про те, що українську мову у школах Криму не вивчають навіть факультативно.

Фото: ЦНС

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
российская агрессия оккупация
Источник материала
loader
loader