
Участь у конкурсі на посаду голови НАЗК візьме 51 кандидат
Таке рішення було прийнято на засіданні комісії у четвер, 28 грудня, передає Укрінформ із посиланням на НАЗК.
Зазначається, що загалом було отримано документи 64 осіб.
Комісія вирішила провести оцінювання кандидатів у наступні етапи:
I етап - тестування загальних здібностей, психологічні тестування, тестування на благонадійність. До участі у І етапі буде запрошено усіх кандидатів, допущених до участі у конкурсі. Тестування відбудуться вже 4 січня 2024 року;
ІІ етап - виконання завдання з етичного лідерства, перевірка знання кандидатами антикорупційного законодавства, письмові відповіді кандидатів про їхнє бачення майбутньої діяльності НАЗК, психологічне інтерв’ю;
ІІІ етап - проведення поглибленого психологічного інтерв’ю та презентація кандидатами свого бачення майбутньої діяльності НАЗК.
Оголошення про послідовність та строки проведення етапів конкурсу з детальними інструкціями та зразками завдань буде розміщено на офіційній сторінці конкурсу на сайті уряду.
Крім того, комісія продовжила кінцевий термін, встановлений для подачі копії Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою до 5 лютого 2024 року (включно) через технічні роботи в системі для проведення іспитів на рівень володіння державною мовою з 19 грудня 2023 року та спричиненою цим перервою в проведенні іспитів.
Голова НАЗК призначається на посаду Кабінетом міністрів України за результатами відкритого конкурсного відбору строком на чотири роки та не може обіймати цю посаду двічі підряд.
Олександр Новіков був призначений головою НАЗК 15 січня 2020 року.
Як повідомляв Укрінформ, у комісії з проведення конкурсу на посаду голови НАЗК вважають, що кандидатура може бути визначена орієнтовно до 10 лютого.

Это может быть скоро: Тимошенко неожиданно заявила, когда завершится война в Украине

Трамп уволил вице-адмирала ВМС США Шошану Чатфилд: причина

Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине

Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году

Николай Томенко заявил, что Государство обязано поддерживать, а не обезлюдивать гетманские столицы Украины

Россия применяет «шахеды», разбрасывающие взрывчатку. Объекты детонируют через некоторое время
