Екс-керівник NASA розкритикував майбутню місію на Місяць
Екс-керівник NASA розкритикував майбутню місію на Місяць

Екс-керівник NASA розкритикував майбутню місію на Місяць

Колишній керівник Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США Майкл Дуглас Гріффін, який працював при адміністрації Джорджа Буша в середині 2000-х, заявив американським законодавцям, що плани NASA щодо повернення людей на поверхню Місяця надто невиразні, дорогі та нереалістичні.

Екс-керівник NASA розкритикував майбутню місію на Місяць - Фото 1

«Я буду відвертим. На мою думку, програма „Артеміда“ надмірно складна, має нереальну ціну, ставить під загрозу безпеку екіпажу, представляє дуже високий ризик зриву місії і навряд чи буде завершена вчасно, навіть у разі успіху», — заявив Гріффін підкомітету палати представників з космосу та аероновтики під час недавніх слухань з «Артеміди».

Більше того, попередив Ґріффін, Китай може легко випередити США.

В результаті екс-керівник закликав NASA «перезапустити» місячну програму, але цього разу без співпраці з комерційними партнерами (SpaceX, Blue Origin та Axiom Space), які зривають терміни.

Источник материала
loader
loader