Вісім українських стрічок представлять на найбільшому у світі фестивалі короткого метру в Клермон-Феррані
Вісім українських стрічок представлять на найбільшому у світі фестивалі короткого метру в Клермон-Феррані

Вісім українських стрічок представлять на найбільшому у світі фестивалі короткого метру в Клермон-Феррані

Презентація відбудеться у рамках кіноринку, який проводять у межах фестивалю

Команда Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» представить український короткий метр на кіноринку найбільшого у світі фестивалю короткометражного кіно у місті Клермон-Ферран (Франція). Про це команда KISFF повідомила «Детектор медіа» пресрелізом.

На кіноринку, який триватиме з 5 по 8 лютого 2024 року, KISFF представить стенд українського короткометражного кіно.

До програми показів відібрали такі стрічки:

  • «How I Spent My Summer Holidays?» Антоніо Лукіча
  • «Сьома зміна» Наталії Ільчук
  • «Дім за 1117 км на північний схід» Марти Смеричинської
  • «Мокош» Анни Дудко,
  • «Алло, я на горі» Лізи Пирожкової
  • «Comma» Соні Лелюх
  • «В Парижі ніхто не думає про завтра» Андрія Кокури
  • «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва

«Участь в індустрійній секції у Клермон-Феррані це чудова нагода для українських представників кіноіндустрії встановити професійні зв’язки з європейськими дистриб’ютор_ками та програмер_ками, обмінятись досвідом і налагодити співпрацю у майбутньому», — прокоментували організатори. 

До делегації українських кінематографістів, які займаються коротким метром, долучаться також режисер_ки та продюсер_ки, чиї короткометражні проєкти ще на етапі виробництва: Вікторія Задорська («Космотато»), Кирило Наумко («Круглі окуляри»), В'ячеслав Туряниця («Бограч»), Олена Сіятовська («Земля, що біжить») та Ірина Сосімович («Непорозуміння»). 

Вони візьмуть участь у Talents Connexion, індустрійному хабі для митців в межах кіноринку на фестивалі у Клермон-Феррані. Учасники та учасниці Talents Connexion матимуть змогу відвідати колективні тематичні воркшопи та презентувати свої кінопроєкти представникам індустрії. 

Крім цього, команда KISFF презентує онлайн-каталог українського короткометражного кіно, де представлені як завершені фільми, так і роботи у процесі виробництва.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Як повідомляв «Детектор медіа» раніше, український павільйон у межах фестивалю короткометражного кіно у місті Клермон-Ферран вперше відбувся у 2017 році.

12-й міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF відбувся під гаслом Human after all у листопаді 2023-го у Києві.

Читайте також:

  • Українське кіно до Великого вибуху

Фото: KISFF

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
Кино Франция украинское кино
Источник материала
loader
loader