![Зеленський призначив командувача Сухопутних військ](https://thumbor.my.ua/yhakltDeUSu7oyGeUxRapr0vOJ8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F5ebacec49583851b5f26047530c6c463.jpg)
Зеленський призначив командувача Сухопутних військ
Генерал-лейтенант Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ Збройних сил України.
Президент Володимир Зеленський призначив Олександра Павлюка командувачем Сухопутних військ ЗСУ. Відповідний указ на сайті глави держави в неділю, 11 лютого.
“Призначити генерал-лейтенанта Павлюка Олександра Олексійовича командувачем Сухопутних військ Збройних Сил України”, – йдеться в документі.
Напередодні Павлюк, за рішенням Кабінету міністрів, був звільнений з Міністерства оборони. Там він обіймав посаду першого заступника міністра оборони.
Нагадаємо, 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.
Перестановки торкнулися і Генерального штабу ЗСУ. 9 лютого з посади начальника Генштабу було звільнено Сергія Шапталу, а замість нього призначили Анатолія Баргилевича, який до цього обіймав посаду командувача Сил ТрО.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)