![Кабмін перерозподілив майже 200 мільйонів гривень на закупівлі медичних виробів та автівок](https://thumbor.my.ua/8M5O8HlGZxeiEiJj92heQKevUD8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffe06e1af17af01956102dba1c9d22dd5.jpg)
Кабмін перерозподілив майже 200 мільйонів гривень на закупівлі медичних виробів та автівок
Про це за підсумками засідання уряду повідомив у Телеграмі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.
Зокрема, уряд здійснив розподіл залишку коштів спецфонду державного бюджету, джерелом формування якого були кошти, отримані у 2023 році на рахунок для задоволення потреб охорони здоровʼя, відкритий МОЗ в Нацбанку.
Як повідомив Мельничук, МОЗ установлено за спеціальним фондом державного бюджету обсяг видатків у сумі 198 млн 825,29 тис. грн (з них видатки споживання – у сумі 38 млн. 968,46 тис. грн, видатки розвитку – у сумі 159 млн 856,83 тис. грн) за новою бюджетною програмою для закупівлі медичних виробів (зокрема, дороговартісного медичного обладнання), спеціалізованих санітарних транспортних засобів і послуг з технічного огляду, експертизи, перевірки технічного стану та випробувань.
Установлено, що за цією бюджетною програмою головним розпорядником коштів державного бюджету та відповідальним виконавцем є Міністерство охорони здоровʼя, одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство "Медичні закупівлі", що належить до сфери управління Міністерства охорони здоровʼя.
Як повідомлялося, регіони отримають ще 40 "швидких", які були придбані ДП "Медичні закупівлі" за кошти UNITED24.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)