Де навчалися та що вивчали найбагатші люди світу
Де навчалися та що вивчали найбагатші люди світу

Де навчалися та що вивчали найбагатші люди світу

Марк Цукерберг покинув "Лігу Плюща", так, але Facebook народився в тих самих гуртожитках Гарварду. А Ілон Маск влаштовував величезні домашні вечірки в Університеті Пенсильванії, щоб оплатити своє навчання.

Тож нумо подивімося, де навчалися найбагатші люди світу, які ступені здобули й, у деяких випадках, коли та чому кинули навчання.

Де навчалися та що вивчали найбагатші люди світу - Фото 1
Сучасні мільярдери добре вчилися, а кидали університет лише коли вже точно бачили своє майбутнє / Фото freepik

Де навчалися нинішні мільярдери та наскільки успішно

  • Бернар Арно. Голова та генеральний директор LVMH, світового конгломерату товарів розкоші, є інженером, який закінчив Політехнічну школу, один з провідних інженерних інститутів Франції.
  • Ілон Маск. Генеральний директор Tesla і SpaceX у 1990 році вступив до Королівського університету в Кінгстоні, провінція Онтаріо в Канаді. Через два роки перевівся до Університету Пенсильванії, де вивчав фізику та економіку у Вортонській школі. У 1995 навіть вступив до аспірантури з матеріалознавства у Стенфордському університеті, але через два дні кинув навчання.
  • Джефф Безос. Засновник Amazon у 1982 році вступив до Прінстонського університету, де спочатку вивчав фізику, але згодом перемикнувся на електротехніку та комп'ютерні науки. У 2008 році підприємець також здобув почесний ступінь доктора наук і технологій в Університеті Карнегі-Меллона.
  • Марк Цукерберг. Гендиректор META вивчав психологію та комп'ютерні науки в Гарвардському університеті, тоді у нього й виникла ідея створення Facebook. Спочатку соціальна мережа була обмежена університетськими користувачами, та Цукерберг побачив більший потенціал і кинув Гарвард у 2005.
  • Ларрі Еллісон. Співзасновник і гендиректор Oracle спочатку вивчав медицину в Університеті Іллінойсу в Урбана-Шампейн, де ставав "студентом року". Однак був змушений покинути навчання з особистих причин. Лише згодом завершив решту курсів у Чиказькому університеті, де вивчав фізику, математику та цікавився комп'ютерним дизайном.

Де навчалися та що вивчали найбагатші люди світу - Фото 2Без науки не буває і проривів – геніальні ідеї на основі чогось та й зароджуються / Фото freepik

  • Воррен Баффет. До Гарвардської школи бізнесу поступити не зміг, але у 1947 році потрапив до Вортонської школи Університету Пенсильванії, де провчився два роки, після чого перевівся до Університету Небраски. Там здобув ступінь із бізнесу у 19 років. Згодом вступив до Колумбійської бізнес-школи, щоб здобути ступінь магістра економіки, а потім – до Нью-Йоркського інституту фінансів.
  • Білл Гейтс. Співзасновник Microsoft мав Національну стипендію за заслуги, ще коли закінчував Лейксайдську середню школу в 1973. Того ж року вступив до Гарвардського університету, щоб вивчати математику та інформатику, але кинув навчання через два роки, щоб заснувати власну компанію з програмного забезпечення.
  • Ларрі Пейдж. Співзасновник Google грався з комп'ютерами з шести років. У 1995 році здобув ступінь з комп'ютерної інженерії в Мічиганському університеті, а в 1998 – ступінь магістра комп'ютерних наук у Стенфордському університеті.
  • Стів Балмер. Генеральний директор Microsoft з 2000 по 2014 рік жив у кімнаті в гуртожитку по сусідству з Біллом Гейтсом, коли обидва навчалися в Гарвардському університеті. Балмер закінчив університет з відзнакою і здобув ступінь бакалавра прикладної математики та економіки в 1977 році. Пізніше здобув ступінь MBA у Стенфордській вищій школі бізнесу, але залишив її у 1980, щоб приєднатися до Гейтса та Microsoft.
  • Сергій Брін. Співзасновник Google, що походить з родини академіків, у вересні 1990 року вступив до Університету Мериленду, який закінчив за спеціальністю "комп'ютерні науки та математика". Потім обрав аспірантуру з комп'ютерних наук у Стенфордському університеті за стипендією Національного наукового фонду. Він також вступив до аспірантури з комп'ютерних наук у Стенфорді, але кинув навчання на півдорозі, щоб заснувати Google.
Теги по теме
Образование
Источник материала
loader
loader