Годін відновив футбольну кар'єру та приєднався до скромного клубу з Уругваю
Годін відновив футбольну кар'єру та приєднався до скромного клубу з Уругваю

Годін відновив футбольну кар'єру та приєднався до скромного клубу з Уругваю

Годін відновив футбольну кар'єру та приєднався до скромного клубу з УругваюУругвайський центрбек гратиме у Столичній футбольній лізі Флорес.

Колишній центральний захисник мадридського Атлетіко, міланського Інтера та національної збірної Уругваю Дієго Годін влітку минулого року оголосив про завершення професійної кар'єри футболіста, проте досвідчений центрбек все ж вирішив повернутися у футбол, але на менш високий рівень.

38-річний Годін вийшов із спортивної пенсії, щоб приєднатися до футбольного клубу Поронгос, який базується в уругвайському місті Трінідад.

Годін відновив футбольну кар'єру та приєднався до скромного клубу з Уругваю - Фото 1

Виступає команда у Столичній футбольній лізі Флорес, яку вона вигравала аж 40 разів. Порогос також у 1996 році брав участь у Кубку КОНМЕБОЛ.

Відзначимо, що кольори Поронгоса також захищає колишній нападник Реал Сосьєдада, Мальорки та Малаги Чорі Кастро. 


Теги по теме
футбол
Источник материала
loader
loader