В інших країнах світу існує думка, що червона нитка віщує щасливу долю, до того ж допомагає жінкам завагітніти. А що каже про таку прикмету церква, дізнавайтеся на сайті LifeStyle 24.
Червона нитка – оберіг чи ні
У Православній церкві України стверджують, що червона нитка пов'язана з віруваннями індусів та містично-філософським вченням кабали. Її, зокрема, зав'язували батьки на руку дитині, коли йшли поклонятися Ваалу – семітському богу родючості. Однак священники наполягають, щоб люди шукали захист в Господові, а не в язичницьких божествах.
Після звершення Таїнства Хрещення священник одягає на людину натільний хрест, який є не лише символом віри християнина, нашого викуплення і порятунку, але й знаком Божого захисту і благодаті, що супроводжує вірянина впродовж усього його земного життя,
– зазначають у церкві.
У дописі також йдеться про те, що справжню силу потрібно шукати у вірі та молитвах, а не у нитках, з яких, до речі, складається й одяг. Звичайно, іноді Бог посилає на людей різноманітні випробування. Однак завдяки цьому вони мають долати свої спокуси та ставати сильнішими. Тож будь-які амулети та талісмани, походження яких невідоме, не захистять від зла.